Vánoční strom splněných přání

Vánoční strom splněných přání pro seniory z komplexu Třebešín

Od 15. 12. .do 19. 12. 2023  se můžete zapojit do akce Vánoční strom splněných přání a udělat tak velkou radost jinému člověku.
Před školou si můžete vybrat některý z dopisů pro Ježíška – přání babiček a dědečků z Domova seniorů z Malešic.

Zabalené a označené dárky/včetně kartičky s přáním ze stromečku/ prosíme předejte 20. 12. od 7:30-8:00 před školou.

Dne 20.12. v 10:00 děti z I. stupně dárky babičkám a dědečkům osobně předají v Domově pro seniory TŘEBEŠÍN.

Pokud na Vás kartičky ze Stromu přání již nezbydou, ale chcete se zapojit … nic Vám nebrání .. připravte svůj dárek a děti ho rády babičkám a dědečkům předají. I maličkosti mohou dělat velkou radost!

Předem děkujeme za součinnost.
V případě dotazů kontaktuje Gabrielu Babušovou, zástupkyni ředitelky školy tel: 222 103 413,  babusova©zsjeseniova.cz