ŠKOLNÍ JÍDELNA

Informace pro rodiče o školním stravování

PŘIHLÁŠKA KE STRAVOVÁNÍ

Strávník má nárok na dotovaný oběd /32,-Kč, 34,-Kč, 36,-Kč/ v době, kdy je přítomen ve škole.
Neodhlášené obědy propadají. 1. – 4. tř. – 32,- Kč; 5. – 8. tř. – 34,- Kč; 9. tř.- 36,- Kč.
Při onemocnění žáka odhlásíme oběd do 11:00 hodin – obědy nelze vyzvedávat v době nemoci do přinesených nádob (důvod – realizace přístavby školní družiny – uzavření bočního vchodu).

Stravné za obědy plaťte trvalým příkazem z bankovního účtu a to do 25. dne na měsíc následující.
Platbu zadávejte od měsíce srpna do května. /červen, červenec lze vyrušit/.
Vzhledem k provozním podmínkám ŠJ se odhlášky berou naposledy 3 dny před zahájením vánočních nebo hlavních prázdnin.
Přeplatky vracíme 1x za rok v červnu na vámi uvedené účty. V případě, že si přejete přeplatky převést na září následujícího školního roku, oznamte tuto skutečnost vedoucí školní jídelny.

Číslo účtu : 55 61 13/0300
Var.symbol : obdržíte u třídní učitelky/učitele

Odhlašování obědů:

• Čipem ve školní jídelně
    • Telefonicky 222 103 420
    • Osobně v kanceláři ŠJ
    • Emailem : halmanova@zsjeseniova.cz , jidelna@zsjeseniova.cz
    • Přes informační systém školy portal.dmsoftware.cz

Všichni strávníci a rodiče mají možnost se seznámit s provozním řádem ve školní jídelně a na internetových stránkách školy.

Čipy:

• Obědy jsou odebírány a objednávány pomocí čipu
  • Vratná záloha za čip = 120,- Kč
  • Zapomenutí čipu – nahlásit v kanceláři ŠJ
  • Ztráta nebo poničení čipu – zakoupit čip nový

Od 13. 12. 2014 dochází k označování alergenů v potravinách. Tato povinnost se týká všech výrobků potravin, restaurací, jídelen… Značení alergenů je pouze informační požadavek. Na jídelním lístku bude přítomnost alergenu označena číslem a seznam stanovených alergenů s označením čísla bude vyvěšen u každého jídelního lístku.

SEZNAM ALERGENŮ

Základní škola Jeseniova 96/2400 je od školního roku 2019/2020 zapojena do projektu OBĚDY PRO DĚTI.
Velké poděkování patří společnosti Women for Women.

logoOBEDYPRODETIw4w_logo_2017_web_bezpozadi