ŠJ – závěr školního roku

ŠKOLNÍ JÍDELNA – ZÁVĚR ŠKOLNÍHO ROKU 2022/2023

V souvislosti se zahájením realizace přístavby školní družiny není možné vydávat obědy do přinesených nádob (důvod – boční vchod je nepřístupný).
Prosíme, odhlašujte si obědy včas.

V týdnu od 26. 6. 2023 je upraven režim školy.
26. 6. 2023 výuka – viz skolaonline.cz
27. 6. až 29. 6. 2023 – program tvoří třídní učitelé (úklid učeben, příprava školy na prázdniny, výlety, apod.); V případě celodenních výletů odhlašují třídní učitelé/učitelky dětem obědy hromadně.
30. 6. 2023 oběd mají zajištěn jen děti, které půjdou do školní družiny; ostatní strávníci mají oběd odhlášen

Kdo platí trvalým příkazem – přeplatky za obědy budou vráceny na konci června na účet. Pokud si přejete přeplatky nechat na účtu ŠJ, zavolejte vedoucí školní jídelny Jaroslavě Halamové (nepište e-mail, ale zatelefonujte)
Ostatní drobné přeplatky se převádějí na září.
9. třídy (+ žáci přijatí na gymnázia, či přecházející na jinou ZŠ) – přeplatky budou vráceny na účet. Prosíme rodiče, aby nezapomněli zrušit trvalý příkaz k úhradě. Žákům bude při vrácení čipu předáno 120,- Kč (záloha za nepoškozený čip). Pokud probíhala platba obědů hotově, budou předány přeplatky rovněž hotově.

Změny ve výši úhrady pro nadcházející školní rok
4.třídy, které přecházejí do 5. tříd a stravné platí trvalým příkazem: prosíme rodiče, aby si zvýšili platbu  na 700,- Kč
8. třídy, které přecházejí do 9. tříd a stravné platí trvalým příkazem: žádáme zvýšit platbu na 740 ,- Kč
Pokud dítě dosáhne ve školním roce 1.9.2023 – 31.8.2024 11 let nebo 15 let, bude mít od 1.9.2023 nárok na odběr jídla odpovídající určité věkové skupině a bude samozřejmě hradit odpovídající částku.