Vítejte na stránkách zástupkyně pro 1.stupeň

PhDr. Gabriely Babušové, Ph.D.

Výsledek obrázku pro škola

kontakt: babusova@zsjeseniova.cz, zastupce1@zsjeseniova.cz,

tel: 222 103 413

 • Vede: 1.stupeň, školní družinu a školní přístav.
 • Vede kroužek: Hra na flétnu 2018/2019
 • Vyučuje ve třídách 1.stupně:
 • Důvěrník čtenářských klubů Albatros, Fragment, Mladá Fronta, Grada). Objednané knihy si mohou žáci nebo jejich rodiče po písemné výzvě vyzvednout v kanceláři zástupců-1.patro. Vždy od 7:30-7:55 nebo o hlavní přestávce 9:40 – 10:00. Prosím, písemnou výzvu s uvedenými knihami a částkou si přineste s sebou. Peníze jsou vybírány až při vyzvedávání knih. Děkuji. Na vrátnici školy je možné si rovněž zakoupit některé knihy z uvedených nakladatelství.
  Ve spolupráci firmy Creative Dock s.r.o. a nakladatelství Albatros Media a.s. Bookship (www.bookship.cz) vznikla – internetová knihovna, díky které budeme mít spoustu krásných knih. Byli jsme osloveni, abychom tuto službu v rámci pilotního provozu nabídli všem na vyzkoušení na tři měsíce zdarma. Ve službě je nyní k dispozici prvních pár knih a další budou postupně přibývat. V Bookshipu najdete knihy jak pro zábavu, tak pro vzdělávání. K získání možnosti číst zdarma stačí, když navštívíte stránky www.bookship.cz , klikne na tlačítko:  Chci to zkusit, zaregistruje se a do políčka Slevový kód napíše: KNIHOMOL. Upozorňuji, že přihlášení nemusí být zpočátku úspěšné, neboť stránky jsou ve fázi příprav, probíhají aktualizace.  Pokud byste měli nápady, které knihy by bylo vhodné do knihovny zařadit, napište na babusova@zsjeseniova.cz. Podrobnější informace získáte u paní: Brigitta Bělinová, spoluzakladatelka Bookship.cz, 603 206 562.
 • Garant spolupráce s PedF UK Od října 2017 do června 2018 absolvovaly na naší škole studenti oboru Učitelství pro 1.stupeň v rámci pedagogické praxe náslechy a výstupy  zaměřené na didaktiku českého jazyka na téma:,,Oslavy 100.výročí založení naší republiky  aneb “ Naslouchání, čtení, psaní a mluvení nám již 100 let umožňuje v naší republice komunikovat a poznat svět.“
 •  Od 4.9. 2016 – 30.6.2018 byly v rámci výzkumu projektu Grantové agentury České republiky 16-06134 „Slovní úlohy jako klíč k aplikaci a porozumění matematickým pojmům“ ověřovány dosavadních zkušeností a znalostí. 
 • Od 20.3. 2017 bylo zahájeno ve třídách 3.A a 6.B výzkumné šetření v rámci projektu PRIMUS/HUM/19 s názvem: Didaktika českého jazyka v současném vzdělávacím kontextu.  Projekt bude pokračovat v těchto třídách (5.A, 8.B) i v dalším školním roce 2018/2019. 
 • Od 4.9. – 13.9. 2017 souvislá praxe studentky (H. Cajsové) z PedF UK v 1.ročnících. Od 25.9. 2017 náslechy v 1.A, B studentky (K. Jetenské) z PedF UK  zaměřené na práci s žáky s odlišným mateřským jazykem.
 • Od 12.10. – 1.3. 2018 vždy každý čtvrtek v 1.A, případně 1.B asistenční praxe H. Caisové. Od 27.11. – 22.12. 2017 asistenční praxe A. Tiché ve třídách 1.stupně.
 • Od 1.2. 2018 působí jako školní asistentka Bc. V. Velcová (Velcova@zsjeseniova.cz), která dochází do tříd 1.stupně.
 • Garant spolupráce s mezinárodní školou Park Lane.  (Informace k zápisu najdete na úvodní stránce s odkazem na Park Lane).
 • Lektorka, konzultantka a autorka v nakladatelství FRAUS.

V případě potřeby se na mne neváhejte obrátit!

Pokud mne nezastihnete osobně, zavolejte nebo napište e-mail.

Děkuji  za součinnost a přeji všem pohodové prázdniny!