ZADÁVÁNÍ SAMOSTATNÝCH CVIČENÍ, ÚKOLŮ A TESTŮ

Vážení rodiče, milí žáci,
seznamte se s pravidly on-line vzdělávání, která zpřesňují informace uveřejněné 11.3.2020.

5. 4. 2020 Mgr. Vendula Jurášková, ředitelka školy

po dobu uzavření školy budou učitelé s Vámi a dětmi komunikovat dostupnými elektronickými nástroji.
První materiály ke studiu budou uveřejněny od 12. 3. (cca 13:00 hodin).
Rozpis učiva pro žáky I. stupně bude dle rozvrhu rozvržen v časovém rozmezí až do 20.3.2020

1.ročníky a 2. ročník – třídní učitelky zašlou hromadný e-mail přes Dm s odkazem na webovou nástěnku třídy
3. ročník a 4. ročník – třídní učitelka zašle hromadný e-mail přes Dm s celkovým rozpisem za všechny vyučující, od kterých obdrží podklady

Žáci 5. až 9. ročníku budou dostávat zadání samostatné práce, úkolů a testů prostřednictvím portal.dmsoftware.czDoporučujeme žákům denně kontrolovat zadání samostatných cvičení.
Konkrétně v hlavním menu – Výuka – Úkoly – Domácí úkoly
Pokud si žák 5. až 9. ročníku nepamatuje svoje přihlašovací údaje na portal.dmsoftware.cz, nechť kontaktuje na e-mail svého třídního učitele, který přístup obnoví.

Samostatná práce není zadávána z předmětu: Vv, Tv, Hv a Pč.

11. 3. 2020 Mgr. Vendula Jurášková, ředitelka školy