Vánoční strom splněných přání pro seniory

Vánoční strom splněných přání pro seniory z komplexu Třebešín

Od 9.-16.12. 2022 si můžete před školou vzít některý z dopisů pro Ježíška, zapsat se do seznamu a udělat tak radost někomu jinému. Zabalené a označené dárky odevzdejte 19.12. od 7:30-8:00 před školou.
Dne 21.12. budou dětmi ze ŠD předány těm, kteří si je přáli.
Uvítáme, pokud připravíte i dárek, který se v přáních neobjevil, přesto může klientům z Třebšína udělat radost.
Děkujeme za spolupráci, přejeme všem krásné Vánoce a ještě krásnější rok 2023.

Děkujeme za pomoc při realizaci podzimní sbírky, dokument s odkazy na video a samotné video naleznete na webových stránkách školy. Tímto děkujeme panu asistentovi  Růžičkovi za přípravu videa.

Rádi bychom podpořili paní Kristýnu, která zajišťuje převoz věcí. Prostřednictvím odkazu lze podpořit ji nebo někoho jiného, kdo potřebuje pomoc. https://www.znesnaze21.cz/sbirka/pomozme-kristine-rozvazet-pomoc-i-nadale
Tímto Vám děkujeme za veškerou pomoc a snahu dělat sobě a druhým radost.
Přejeme Vám a vaším blízkým krásný vánoční čas a ještě krásnější rok 2023.
Za vedení ZŠ Jeseniova Gabriela Babušová