Enter your keyword

Schola Pragensis – veletrh vzdělávání – 26. 11. 2020 od 10:00 do 12:00 on-line

Schola Pragensis – veletrh vzdělávání – 26. 11. 2020 od 10:00 do 12:00 on-line

banner_online_schola_2Vážení a milí hosté veletrhu Schola Pragensis,
jubilejní 25. ročník veletrhu vzdělávání Schola Pragensis letos neproběhne „na živo“ tak, jak jsme zvyklí. I přes to pro vás připravujeme veletrh v on-line podobě, která umožní všem uchazečům o studium (i jejich rodičům) získat potřebné informace.
Schola Pragensis on-line bude zahájena ve čtvrtek 26. listopadu 2020 v 10.00 hodin živým přenosem ze studia z reprezentačních prostor primátora Hlavního města Prahy, živý přenos bude pokračovat až do soboty 28. listopadu 2020. Ale ani poté Schola Pragensis on-line neskončí, nýbrž bude pokračovat až do konce února 2021, kdy budou průběžně poskytovány důležité informace, fungovat on-line poradny, organizovány besedy apod.
NAVŠTIVTE VELETRH ON-LINE!
Aktuální informace naleznete na webových stránkách a také na Facebooku a Instagramu.
www.scholapragensis.cz; www.scholapragensis.online
Ve čtvrtek 26. listopadu 2020 od 10.00 do 12.00 hodin bude živé vysílání zaměřeno primárně na žáky základních škol, kteří uvažují o přechodu na střední školu, případně přecházejí na střední školu. Po slavnostním zahájení Schola Pragensis on-line jim budou poskytnuty základní a velmi důležité informace, týkající se přijímacího řízení a také, aby se orientovali v nových stránkách pro vzdělávání www.prahaskolska.eu, kde pro ně budou přichystány prezentace škol, videa, podcasty.
APLIKACE PRO MOBILNÍ TELEFONY!
Níže naleznete odkazy ke stažení nové veletržní aplikace do mobilních telefonů – pro operační systémy Android i iOS. Všechny zapojené školy tak jsou na jednom místě.
Operační systém iOS (Apple):
https://apps.apple.com/cz/app/schola-pragensis/id1527732959?l=cs
Operační systém Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pragensis&hl=cs
Věříme, že zcela nová podoba veletrhu vás zaujme a pomůže vám s výběrem střední školy.
Realizační tým veletrhu Schola Pragensis 2020