Enter your keyword

Předvánoční tradiční akce – 11.12.2019 – pozvánka

Předvánoční tradiční akce – 11.12.2019 – pozvánka

Srdečně Vás zveme 11.12. na předvánoční akce. Od 15:30 – 19:00 se koná tradiční JARMARK a od 17:00 Podvečerní vánoční setkání, viz pozvánka. Těšíme se na Vás a přejeme příjemný adventní čas.

pozvánka jarmark

logolink-OP-PPR

Naše Vánoce jsou světové

11.12. od 15:00 srdečně zveme všechny žáky, pedagogy, rodiče a přátele školy na akci „Naše Vánoce jsou světové“. Pro návštěvníky je připraven velmi zajímavý a naučný program. Hosté se dozví, jak se slaví Vánoce v jiných zemích. Žáci a rodiče-cizinci připravili pro návštěvníky ochutnávku tradičního cukroví země, ze které pochází (Čína, Vietnam, Rusko, Ukrajina, Ázerbájdžán …) Děti ze školní družiny naopak napekly s kuchařkami a vychovatelkami školní družiny typické české vánoční cukroví.
Programem vás budou provázet žáci naší školy, dvojjazyčné asistentky a odbornice z organizace My.Aktivity.