Poťouchlá sváča

od letošního školního roku přicházíme s novinkou, kterou určitě pro vaše děti přivítáte – jedná se o možnost odebírat přímo ve škole čerstvě připravené svačiny.

Jak to funguje?
Stačí se zaregistrovat na www.potouchlasvaca.cz, vložit kredit a následně už je možné si vybírat a objednávat.  Objednávat můžete už nyní, a to na jednotlivé vybrané dny nebo třeba i na celý měsíc dopředu.
Každý den je možné si vybrat zhruba z pěti druhů svačin a nápojů, které se připravují vždy v ranních hodinách a o hlavní přestávce jsou pak rozdávány přímo dětem. V naší škole bude výdejní místo ve vestibulu školy.

Věříme, že budete s nabízenou službou spokojeni a děti budou o přestávkách chutně a zdravě mlsat.  Rádi bychom zahájili 23.9.2019.

Více informací u zást. ředitele G.Babušové, 222 103 413.