Enter your keyword

Pomůcky do školy – jednorázový freeshop

Pomůcky do školy – jednorázový freeshop

Vážení rodiče,
dovolujeme si Vás upozornit na zajímavou akci.
Podrobnější informace naleznete na odkazu:
https://a2larm.cz/2020/08/vznika-freeshop-pro-rodiny-ktere-maji-problem-zaplatit-detem-pomucky-do-skoly/

„Letos chce Hannah Saleh zaměřit svůj freeshop zejména na matky samoživitelky, které jsou velmi ohroženou skupinou. Samotná akce, během níž si rodiče ze sociálně slabých skupin budou moci přijít vybrat pomůcky do školy, proběhne ve dnech 19.–23. srpna v Holešovicích, nebude ovšem otevřena široké veřejnosti – pozvánku bude studentka šířit přes platformy, které sdružují samoživitelky v nouzi. Součástí programu budou i workshopy, zaměřené například na výrobu pytlíků na přezůvky.“
freeshop_SEZNAM_barevne