Enter your keyword

Díky patří Vám – Vážení rodiče

Díky patří Vám – Vážení rodiče

Děkujeme všem rodičům, kteří vyslyšeli prosbu o pomoc na charitativní akci – darování ošacení, z kterého již Vaše děti vyrostly. Uveřejňujeme zprávy, které přišly na adresu školy, ale které patří Vám – všem, kteří konáte činy s lidským rozměrem.

„Dobrý den, děkuji celému školskému sboru, za sbírku ošacení, velice pomohlo maminkám samoživitelkám, děkuji též paní Kudláčkové za vřelé jednaní, děkujeme moc, s pozdravem Holá Kristina. Krásné vánoční svátky a hezký Nový rok.“

„Dobrý den,
touto cestou bych chtěla moc poděkovat za mne a za Dětský domov Dolní Počernice, Základní škole Jeseniova a všem lidem, kteří se podíleli na sbírce, a za komunikaci a vlídnost Vaších pracovníků školy, za veškeré oblečky pro moje dítko, které se u Vás nasbíralo. Moc si toho vážíme, že se zrovna tato možnost vyskytla a byla nabídnuta i nám. Mnohokrát děkujeme a přejeme krásné vánoční svátky a šťastný nový rok. Trebšovská“

Dobrý den, paní ředitelko, rádi bychom Vám poděkovali za věnované oblečení, které jsme rozdalpotřebným rodinám s dětmi. S pozdravem a přáním krásného dne
Petra Dvořáková a Oksana Velebilová Ekumenická síť pro aktivity mladých 

„Vážená paní magistro,
chtěli bychom Vám tímto moc poděkovat za věci (oblečení a jiné) ze sbírky z Vaší školy, věci nám pomáhají a po využití je předáváme dál.Přejeme Vám krásné Vánoce plné pohody a radosti a hlavně pevné zdraví a spokojenost v novém roce.
Děkujeme a zdravíme
rodina Barabášova a Myslivečkova“

„Vážená paní Jurášková,
Ráda bych Vám tímto způsobem poděkovala za Vaší sbírku, která nadále pokračuje na jihu Plzně. Maminky ze Spáleném Poříčí, Sedliště na  Úslavou, Nechánic a Smederova, dále také dětský domov Blovice a dětský domov Nepomuk se o vše podělili. Každý kousek si našel svého malého pána nebo paní. Všem moc děkujeme, a přejeme klidné prožití Vánočních svátků a v Novém roce hodně zdraví a jen vše dobré.
s pozdravem, Sedláčková Hana  ze Sedliště“