Enter your keyword

Aktuality

 

 • Pyžamový den 29. 11. 2023

  Školní parlament vyhlašuje na 29. 11. 2023 Pyžamový den. Účast na akci je dobrovolná a převléknout se do pyžama můžete až ve škole :-).
 • ZŠ Jeseniova se připojuje k celostátní stávce škol

  Vážení rodiče, ZŠ Jeseniova se 27. 11. 2023 připojuje k celostátní stávce škol. Základní škola, Praha 3, Jeseniova 96/2400 bude 27. 11. 2023 uzavřena. Právo na stávku je zakotveno v článku 27 odst. 4 Listiny základních práv a svobod (dále jen Listina), která je součástí ústavního pořádku České republiky. Právo na stávku zaručují i mezinárodní smlouvy, které jsou součástí českého právního řádu. Po dobu účasti ve stávce nenáleží zaměstnanci plat vzhledem k ustanovení § 109 odst. 1 zák. práce, dle…
 • PÉBÉČKO – výsledky hlasování

  VÝSLEDKY "PÉBÉČKA" V projektu PÉBÉČKO vyhrál návrh "NOVÉ BRANKY" a "AUTOMAT NA SVAČINU". Vítězný projekt "NOVÉ BRANKY"  bude finančně podpořen MČ Prahou 3. Realizaci druhého vítězného projektu finančně podpoří SRPŠ ZŠ Jeseniova.
 • Mezinárodní průkaz ISIC ŠKOLÁK

  mezinárodní průkaz ISIC ŠKOLÁK leták ke stažení 2023_Žádost_ISIC Školák Více informací najdete na odkazu https://www.isic.cz/ Vážení rodiče, rádi bychom Vás informovali, že naše škola vydává svým žákům mezinárodní žákovský průkaz ISIC Školák. Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje totožnost žáka a jeho příslušnost k naší škole; kromě toho funguje jako mezinárodně uznávaný doklad o školní docházce, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako karta využitelná pro zhruba 2.000 různých slev a výhod…
 • Halloween 31. 10. 2023

  Školní parlament pořádá 31. 10. 2023 akci Halloween ve škole.  Účast na akci je dobrovolná. Masky a halloweenské doplńky jsou vítány!  
 • Stavba 6. a 7. listopadu – upozornění

  Vážení rodiče, žádám Vás o omezení automobilové dopravy před školou na minimum ve dnech 6. a 7. listopadu. V uvedených dnech bude v ulici Jeseniova probíhat nejprve transport jeřábu a následně panelů o délce 13 metrů v souvislosti s naší přístavbou školní družiny. Škola zajistí poučení žáků o bezpečnosti. Děkuji za spolupráci Vendula Jurášková (zpráva byla zaslána na e-maily rodičů prostřednictvím informačního systému školy dne 26. 10. 2023)  
 • Podzimní sbírka pro potřebné 2. 11. 2023

  Milí rodiče, žáci, kolegové! Ve čtvrtek  2.11. 2023  od 7:00 – 8:30 se uskuteční před školou PODZIMNÍ SBÍRKA PRO POTŘEBNÉ.  Věci budou předány  jako vždy potřebným. To, co kdo potřebuje ví nejlépe paní M. Kudláčková, babička Kačenky Zemanové z 2.C a  Honzíka Zemana z 1.B,  se kterou naše škola již léta spolupracuje. Jaké věci je možné darovat? - oblečení (dámské, pánské, dětské) - lůžkoviny, prostěradla, ručníky, utěrky, záclony - látky (prosíme, nedávejte nám odřezky a zbytky látek, min. 1 m2) - domácí potřeby-nádobí bílé i…
 • Parlament dětí a mládeže PRAHY 3

  Zájemci o účast na PARLAMETNU DĚTÍ A MLÁDEŽE PRAHY 3 se mohou přihlásit u Mgr. Kristýny Malíkové (malikova@zsjeseniova.cz), která zároveň zajišťuje doprovod dětí na akci.
 • Dívky a ženy – osobní bezpečnost


 • Žižkovský dobrodruh – META