„Školní přístav“ najdete v přízemí, místnost č.24.

Provoz zajišťuje Jana Hronová (hronova@zsjeseniova.cz).

Je otevřen od pondělí do čtvrtka od 11:45-16:00 hod. (18.9. 2017 – 26.4.2018).

Je bezplatný. 20171221_142002 (1)

Akce, které proběhly: Zdravověda pro děti ze ŠD, Velikonoční tvoření.
Měsíc: Duben
Hlavní cíl: Nemá cenu nadávat na okolnosti svého života, když je můžeme změnit!

1. týden:

3. 4. – 5. 4.

Vědomostní hry, strategické hry, vyprávění zážitků z velikonočních svátků, ping – pong, badminton, školní knihovna – vytváření seznamu knih v PC

2. týden

9. 4. – 12. 4.

Kreativní tvoření – příprava materiálu na výrobu náramků – vyzkoušení různých postupů, společenské a vědomostní hry, hudba – tanec, košíková, strategické hry, školní knihovna – vytváření seznamu knih v PC

3. týden

16. 4. – 19. 4.

Kreativní tvoření pokračování ve výrobě náramků a náhrdelníků
z korálků, karetní hry, Carcassone, Tic –tac bum, Double, vybíjená, líný tenis, vytváření seznamu knih v PC

4. týden

23. 4. -26. 4.

Kreativní tvoření – výroba figurek z drátu, bavlnek a vlny, antistresové omalovánky, stolní hry, Puzzle, Pexeso, badminton, ping – pong, košíková

5. týden

30. 4.

Závěrečné posezení před ukončením činnosti Přístavu v tomto školním roce, společenské hry

Společenské hry, knihy, časopisy, naučné programy a logické hry na počítači, kreativní tvoření, domácí úkoly, soutěže.

Žáci se každý den registrují podpisem v knize. Starší žáci (5.-9.r.) odchází sami a individuálně dle potřeby hlavním vchodem. Mladší žáci (1.-4.r.) mohou odcházet na základě písemné žádosti rodičů.

Odchod 13:30 a po 15:30 bočním vchodem u ŠD, 15:30 hlavním vchodem školy. Činnosti v klubu např.: estetická, společensko-vědní, přírodovědná, sportovní, akce pro 1.stupeň, pro ŠD a pro rodiče…..

Akce jsou plánovány s měsíčním předstihem a jsou zveřejňovány na nástěnce před učebnou a v prostorách ŠD. Pokud vaše dítě nedokáže respektovat pravidla slušného chování, pobyt v „přístavu“ mu nedoporučujeme a ani ho nebudeme akceptovat.

Školní přístav není místem pro časté používání mobilních telefonů a jiných technických zařízení. Počítače, které jsou zde k dispozici slouží jako prostředek k usnadnění výuky a dalšího vzdělávání. Zmiňovanou techniku je možno používat dle programu  a ve vymezeném čase.

Děkujeme za pochopení.