Informace pro rodiče o školním stravování

PŘIHLÁŠKA KE STRAVOVÁNÍ

Přihlášení žáků 1.ročníku ke stravování ve školní jídelně (vchod z boku školy) proběhne 1.9. od 15:30-16:45 h.

Strávník má nárok na dotovaný oběd /22,-, 24,-, 26,-Kč/ v době, kdy je přítomen ve škole a pouze první den nemoci, kdy tento den je považován ještě za pobyt ve škole. Tento oběd si lze vyzvednout do čistých přinesených nádob od 11.30 do 12.00 hodin. Další dny je nutné si odhlásit, na dotovaný oběd již není nárok. Neodhlášené obědy propadají. 1. – 4. tř. – 22,- Kč – 484,- Kč 5. – 8. tř. – 24,- Kč – 528,- Kč 9. tř.- 26,- Kč – 572,- Kč Stravné za obědy plaťte trvalým příkazem z bankovního účtu a to do 25. dne na měsíc následující. Platbu zadávejte od měsíce srpna do května. /červen, červenec lze vyrušit/. Číslo účtu : 55 61 13/0300 Var.symbol : obdržíte u ved.škol.jídelny /je stále stejný po celou školní docházku/ Přeplatky vracíme 1x za rok v červenci na vámi uvedené účty, ostatní drobné přeplatky se převádějí do září.

Odhlašování obědů:

• Čipem ve školní jídelně
    • Telefonicky 222 103 420, 777 479 032 (NEPOSÍLEJTE SMS)
    • Osobně v kanceláři ŠJ
    • Emailem : halmanova@zsjeseniova.cz , jidelna@zsjeseniova.cz
    • Přes internet na stránkách strava.cz (návod – jak pracovat s www.strava.cz), jak pracovat s www.strava.cz)

ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ

Oběd můžete odhlásit prostřednictvím formuláře
  • Příjmení a jméno žáka
  • Datum
Vzhledem k provozním podmínkám ŠJ se odhlášky obědů berou naposledy 3 dny před zahájením vánočních nebo hlavních prázdnin. Všichni strávníci a rodiče mají možnost se seznámit s provozním řádem ve školní jídelně a na internetových stránkách školy.

Čipy:

• Obědy jsou odebírány a objednávány pomocí čipu
  • Cena za čip = 120,- Kč
  • Zapomenutí čipu – nahlásit v kanceláři ŠJ
  • Ztráta nebo poničení čipu – zakoupit čip nový

Od 13. 12. 2014 dochází k označování alergenů v potravinách. Tato povinnost se týká všech výrobků potravin, restaurací, jídelen… Značení alergenů je pouze informační požadavek. Na jídelním lístku bude přítomnost alergenu označena číslem a seznam stanovených alergenů s označením čísla bude vyvěšen u každého jídelního lístku.

SEZNAM ALERGENŮ