Zveme rodiče z 1.C. na první rodičovskou kavárnu ZŠ Jeseniova.

V kavárně si chceme neformálně popovídat o tom, co přináší prvky programu „Začít Spolu“. Jak se v 1.C učí, a jak pokračovat v příštím školním roce.

Kavárna se bude konat ve středu 15.6. od 16.00 do 18.00 na školním hřišti. Pokud bude pršet, schováme se do tunelu za školou :). Můžete s sebou vzít i děti a třeba nějaké hry, které by mohly na hřišti hrát, zatímco si budeme povídat a třeba si i vyzkoušíme něco z toho, co děláme s dětmi.

V kavárně si uděláme vlastní občerstvení, tak kdo bude chtít, může něco přinést (káva, čaj, něco k zakousnutí). Pokud bude někdo z Vás moct přijít už v 15.30 a pomoct s přípravou (nošením stolků a židlí), uvítáme to.

Kromě rodičů a dětí z 1. C, a paní učitelky přijde také lektorka programu Začít Spolu – Jana Sadilová ze ZŠ Horáčkova, Praha 4 – říct nám, jak to funguje u nich.

Můžete si předem také připravit otázky, které byste chtěli probírat, a předem mi je poslat chauturova@zsjeseniova.cz.

Těšíme se na setkání

za pedagogy Iva Chauturová
za rodiče Ondřej Nádvorník

Rodičovská kavárna je nová podoba neformálního setkávání rodičů, učitelů, vedení školy odborníků na aktuálně zajímavou problematiku ve vzdělávání dětí.