4. března 2021 se bude od 15:30 do 17:30 konat první Den otevřených dveří on-line. Další termíny jsou naplánovány na 18. března a 25. března 2021.
Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím formuláře.
Pozvánku (odkaz na Teams) obdrží na e-mail přihlášení v dopoledních hodinách 4. března 2021.

Otázky, které jsme obdrželi – termín 4. března 2021:

Dobrý den, náš syn spadá pod spádovou oblast Pražačka, ale rádi by jsme, aby chodil do ZŠ Jeseniova. Je to prosím ještě možné? Je potřeba vyplnit nějakou speciální žádost?

Ráda bych věděla, zda děti, které k vám chodí na první stupeň, mají nějaké „privilegium“ pro následný přestup do sportovních tříd od 6. ročníku. Případně, zda na prvním stupni probíhá též větší specializace na sportování

Těším se a doufám, že se zdaří spojení. Do Vaší školy již chodí má dcera, jsme moc spokojeni, a ráda bych, aby to vyšlo i mému synovi.

Otázky, které jsme obdrželi – termín 18. března 2021

Jaká je ve Vaší škole nabídka kroužků pro žáky 1. stupně?
Máte nějaký program na podporu nadaných žáků?