Milí rodiče, touto cestou Vás zdravím a děkuji jménem ZŠ Jeseniova, že jste se rozhodli vaše dítě zapsat na naši školu.

Jsme si vědomi toho, že předškoláci v MŠ strávili málo času, stejně tak jako studenti z PedF UK, kteří měli zase poměrně málo praxe. Napadlo nás tedy zrealizovat akci s názvem: PŘÍPRAVKA PRO VYSOKO/PŘED/ŠKOLÁKY.

Zahájíme 3.6. vždy v čase 14:45 – 15:45 nebo 16:00-17:00. Další setkání by pak proběhlo 10.6. a 24.6. Čas a skupinu ponecháme na vašem výběru, přihlaste své dítě nejpozději do 2.6. do 20:00 hod.

Odkaz na přihlášení byl odeslán rodičům na e-mail.

Zapisujte dítě jen jednou.
Vybavte své dítě na akci tričkem nebo mikinou nebo kšiltovou barvy své skupiny.
S dětmi se sejdeme ve stanoveném čase před školou. Při příchodu prosím o předání dokumentu, viz příloha/přihláška a prohlášení/. Pokud nemáte možnost tisku, můžete vyplnit až při předávání dítěte.
Budeme pracovat převážně venku, při nepřízni se přemístíme do prostor školy, prosím tedy, abyste dítěti dali do batůžku: pití, ochranu úst, malou svačinu, kapesník a odešli relaxovat.:-)

Prosím, abyste si však dítě přišli včas vyzvednout. 😊

S dětmi budou pracovat studentky/studenti z PedF UK a těm pak budou asistovat naši žáci z 5.A. Při každém setkání budeme upevňovat znalosti a dovednosti předškoláků. Podrobnější informace budou následně po realizaci uvedeny na našich webových stránkách/Menu/budoucí prvňáčci. Dne 24.6. děti obdrží MINIVYSVĚDČENÍ.

Na 17.6. plánujeme Školu nanečisto, kde budou rodičům předány informace o organizaci šk.r. 2021/2022. K organizaci této akce zašlu další pokyny.

Děkuji a těším se na první setkání, s pozdravem a přáním příjemných červnových dnů
za vedení školy
PhDr. G.Babušová, Ph.D. zást. řed. 222 103 413

Přihláška a prohlášení ke stažení (*.docx)