Vážení rodiče,
dovolte, abychom Vás po roce opět pozvali na setkání dětí, rodičů a přátel školy.
Tentokrát je setkání motivováno 60. výročím založení školy.

Společenské setkání proložené zábavou, sportem i občerstvením proběhne na školním hřišti a současně i v budově školy, kde budou pro návštěvníky připravené dokumenty z historie školy i z její současnosti.

Z programu vybíráme:
• Krátká vystoupení žáků školy během odpoledne zpestří celkovou nabídku a věříme, že přispějí k dobré náladě všech.
• Diskotéka v tělocvičně pro malé i větší spolužáky.
• Retro učebny ve škole – jak vypadaly třídy dříve?
• Prezentace žáků v učebnách na interaktivních tabulích.
• Staré seznamy žáků z třídních výkazů-najděte své jméno a podpisem stvrďte přítomnost!
• Prohlídka školního krytu (za „přísných bezpečnostních podmínek“).
• Drobné hry a soutěže pro příchozí.
• Dílničky aneb Vyrob si sám!

Pro návštěvníky, budou po celou dobu na hřišti v provozu stánky s občerstvením :
• Grilované klobásky a další pochutiny na grilu.
• Stánek se specialitami, které připraví kuchařky školní jídelny.
• Stánek produktů žáků naší školy a jejich rodičů.
• Prodej upomínkových předmětů a triček.

Těšíme se na setkání se všemi, které k naší škole váže určitý vztah vyplývající buď z vlastních zážitků, kdy naši školu navštěvovali, či z dojmů, kdy do školy chodí jejich děti.

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na setkání!