„PÉBÉČKO“ – známe VÍTĚZE!

Děkujeme všem za aktivní účast v projektu „PÉBÉČKO“ a přinášíme Vám konečné výsledky

pbvvysledky

V kategorii 4., 5. a 6. ročníků zvítězila NOVÁ KNIHOVNA.
V kategorii 7., 8. a 9. ročníků ZRCADLA NA TOALETY.

Ještě není nic rozhodnuto! Nezapomeň hlasovat! (aktualizace průběžných výsledků 18. května 20:15)

pb_18_5_20_15

pb_2st_18_5_20_15

Jaké jsou průběžné výsledky hlasování? (aktualizace 16. května 16:56)

PB_16_5_16_53

PB2_16_5_16_54

Na začátku si vysvětlíme co je „PÉBÉČKO“.
PB je zkratka z anglického výrazu pro participativní rozpočtování PARTICIPATORY BUDGETING.

dovolte mi, abych Vám jako koordinátorka projektu představila projekt Pébéčko, do kterého se naše škola zapojila.
Jedná se projekt, ve kterém mají žáci možnost změnit prostředí školy a její okolí.

Jak? Vymyslí projekt, který by školu zvelebil, nebo zlepšil její klima, a pokud daný projekt projde užším výběrem, budou o něm hlasovat všichni žáci naší školy. A dva vítězné projekty budou školou realizovány díky 50.000Kč (25.000Kč a 25.000Kč), které věnovaly MČ Praha 3 a SRPŠ ZŠ Jeseniova).

Do projektu se mohou zapojit žáci 4. – 9. tříd, ale hlasovat budou moci všichni žáci.

Všem přeji hodně zdraví, pevné nervy a předem děkuji za případnou pomoc Vašim dětem ve zmíněném projektu.

Přikládám odkaz na stránku Pébéčko na Jesenince, kde se dozvíte více:

Marcela Šífová

pestirnawww2