Vítejte na stránce třídy 1.A

kontakt: dalecka@zsjeseniova.cz
konzultační hodiny: čtvrtek 13:30-14:30, kdykoli dle domluvy

Během roku 2019 budu žákům domů posílat plyšového Duháčka s deníkem. Prosím o stručné zaznamenání jakékoli činnosti, kterou děti během víkendu dělají (výlet, tvorbu, společné vaření, úklid, hraní her…fantazii se meze nekladou 🙂 ) Máte k dispozici A4, můžete malovat obrázky, lepit fotky, psát. S dětmi si vždy v pondělí ráno povídáme o tom, co se o víkendu dělo a už teď se všechny moc těší, až vše propojí s deníčkem. Informace o záznamu jsou psané i v deníku. O tom, kdo deník a Duháčka o víkendu bude mít na starosti, rozhoduje vždy náhoda. Jednotlivé žáky budu vždy losovat. Prosím, pomozte dětem zaznamenat jejich radosti. Děkuji vám za spolupráci a pokud budete mít dotazy, neváhejte se ptát.

Škola v přírodě 14.6.-19.6.2019.
  • Platba 1. zálohy 1000,- do 14.1.2019. Děkuji.
  • Platba 2. zálohy 1000,- do 8.2.2019. Děkuji.

20. týden

PONDĚLÍ

Probrané učivo pro nepřítomné žáky:

ČJ – str.32/kouzelné brýle, spojování slabik pod obrázkem. Písanka str. 13/dopsat.

M – 67/celá, str.68/1, 2, 3/pouze část sčítací.

ÚTERÝ

Probrané učivo pro nepřítomné žáky:

ČJ – str.32/sloupečky a obrázkové věty, obyčejná tužka. Str.33/tvoření vět Dana/David/Lída/Adam. PS str.14/červené pero, tulipán, tenisák. Písanka str. 14, str.15/dva řádky.

M – 67/celá, str.68/3, 4. Str.69/1, 2, 3.

STŘEDA

Probrané učivo pro nepřítomné žáky:

ČJ – str.33/obrázkové věty kytička č.11, barevné sloupečky. PS str.13/balonek, tulipán a tenisák (spodní část stránky). Písanka str.15.

M – 69/4, 5, 6, 8.

Prvouka – str.36.

*Trénujte přepis, opis a diktáty slov, která jsme již v Písance napsali. Děkuji za spolupráci.

19. týden

PONDĚLÍ

Probrané učivo pro nepřítomné žáky:

ČJ – str.27/pusinka a kytička 8, PS str.11/ červené pero, tulipán, modrý trjoúhelník. Písanka str. 11/celá.

M – 64/dopsat cv.1, str.65/celá.

ÚTERÝ

Probrané učivo pro nepřítomné žáky:

ČJ – str.28/srdíčko, obyčejná tužka, tenisový míček, kytička 9, PS str.11/ balonek. Písanka str. 12/4 řádky.

M – 64/2

STŘEDA

ČJ – str.29/celá. PS str.12/ první trojice sloupečků. Písanka str. 12/dopsat

M – procvičování +- 0-7

PRV – opakování měsíců.

*Trénujte psaní diktátů – slova z Písanky.

*Posílám domů pololetní práce z M – prosím podpis. Také malý školní sešit z ČJ – prosím o podpis a případnou opravu, pokud je v sešitě předepsaná. ČJ i práci z M prosím pošlete zítra do školy. Děkuji za spolupráci.

ČTVRTEK

*Trénujte psaní diktátů – slova z Písanky.

*Trénujte přepis slabik a slov z tiskacího do psacího písma.

PÁTEK

*Trénujte psaní diktátů – slova z Písanky.

*Trénujte přepis slabik a slov z tiskacího do psacího písma.

Přeji Vám pohodový víkend 🙂