Informace školní jídelny v červnu

Poslední den, kdy si můžete odhlásit oběd, je úterý 27.6.2017
Od středy 28.6. – 30.6. se obědy již neodhlašují, ale oběd lze vyzvednout do přinesených nádob.

30.6. bude studený oběd /balíček/ hned po rozdání vysvědčení, kdo nebude mít zájem, prosím včas odhlásit.

Pokud někdo přechází na jinou školu, prosím nahlásit v kanceláři školní jídelny. Za nepoškozený čip vrátíme 120,- Kč.

Kdo platí trv. příkazem, přeplatky za obědy budou na konci června vráceny na účet. Ostatní drobné přeplatky se převádějí na září. Chcete-li dítěti nechat peníze na účtě ŠJ do září, prosím zavolat.

4. třídy, které přecházejí do 5. tříd a stravné platí trvalým příkazem:
prosím rodiče, aby si zvýšili platbu z 484,- Kč na 528,- Kč

8. třídy, které přecházejí do 9. tříd a stravné platí trvalým příkazem:
zvýšit platbu z 528,- Kč na 572,- Kč

Pokud dítě dosáhne ve školním roce 1.9.2017 – 31.8.2018 11 let nebo 15 let, bude mít od 1.9.2017 nárok na odběr jídla odpovídající určité věkové skupině a bude samozřejmě hradit odpovídající částku.

Pro 9.třídy

Kdo platí trvalým příkazem, přeplatky budou vráceny na účet. Prosím rodiče, aby si zrušili trvalý příkaz na stravné.

Kdo platí hotově, případné přeplatky vrátíme hotově v kanceláři ŠJ a za nepoškozený čip vrátíme 120,- Kč.

Jaroslava Halmanová (vedoucí školní jídelny)