Informace k organizaci v týdnu od 6. září 2021

V týdnu od 6. září 2021 začíná výuka podle platného rozvrhu.

Organizace vstupu do budovy školy:
– žáci II. stupně vstupují od 7:40 do 7:55 do budovy bočním vchodem školní družiny
– žáci I. stupně přicházejí od 7:45 do 7:55 hlavním vchodem/ prvňáčci vstupují do budovy hlavním vchodem od 7:40 do 7:45 (paní učitelky čekají na děti ve vestibulu školy)
informace pro žáky 2. A a 2.C k pondělí 6. 9. 2021, kdy začínají s plaveckým výcvikem, byly zaslány na e-mail rodičů

Druhé testování na COVID
V pondělí 6. 9. 2021 v průběhu první vyučovací hodiny bude probíhat druhé testování na COVID.
U nižších ročníků budou pomáhat třídním učitelkám asistentky a vychovatelky.
Informace pro žáky 2. A a 2.C k pondělí 6. 9. 2021, kdy začínají s plaveckým výcvikem, byly zaslány na e-mail rodičů. (Žáci 2.A a 2.C se testují před odchodem na plavání.)
Svoz vzorků z testování je naplánován na 9:00 hodin. Žáci, kteří přijdou po 9:00 nebo až následující den, budou testováni antigenními testy.

Odchody ze školy
– žáci I. stupně, kteří mají v daný den 4 vyučovací hodiny a nejdou do družiny, odcházejí hlavním vchodem ve 12:00
– žáci I. stupně, kteří mají v daný den 5 vyučovacích hodin a nejdou do družiny, odcházejí hlavním vchodem ve 12:55
– žáci I. stupně, kteří mají v daný den 6 vyučovacích hodin a nejdou do družiny, odcházejí hlavním vchodem ve 13:35
– žáci II. stupně odcházejí hlavním vchodem dle platného rozvrhu

Odchody ze školní družiny jsou uveřejněny na odkazu https://zsjeseniova.cz/skolni-druzina/

Školní jídelna – informace
Na obědy chodí třídy podle časového rozpisu v době výuky. Vyučování je ve stanovený čas přerušeno na 20 minut. Celá třída se přesune do školní jídelny. V případě, že žák není přihlášen na obědy, může mít s sebou krabičku se svačinou z domova.
Výběr ze dvou jídel bude možný v týdnu od 13. 9. 2021.
stravsysDM