Den otevřených dveří
Srdečně zveme rodiče i jejich děti na návštěvu naší školy. Den otevřených dveří letos proběhne v odpoledních hodinách ve čtvrtek 22.března 2018. Je určen zájemcům o první třídu, sportovní třídu, případně přestup z jiné školy od 1.září 2018.
Rádi Vás provedeme školou, ukážeme (odborné) učebny, ve kterých se naši žáci vzdělávají. Dozvíte se, čím je naše škola zajímavá, co může nabídnout…

Den otevřených dveří bude probíhat ve třech časových intervalech, kdy se návštěvníci seznámí s prostředím školy (některé učebny, jídelna, školní hřiště…) a zástupci školy budou odpovídat na případné dotazy. Jednotlivé časové intervaly jsou v 15,00 hodin, v 16,00 hodin a v 17,00 hodin. Sraz zájemců je vždy ve vestibulu školy.

Rádi bychom pozvali budoucí prvňáčky a jejich rodiče k zápisu, který se uskuteční 4. a 5.dubna 2018.
Podrobné informace viz odkaz Noví prvňáčci a zápis.

denotevrenychdveri